IX turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016

Mariusz Kaźmierczak, Maria Dominik i Gran Krokowa najlepsi w 9. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Strzelnie!

9 stycznia 2016 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie odbył się dziewiąty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 116 zawodników w tym 3 kobiety z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Mariusz Kaźmierczak (Gran Krokowa) przed Antonim Klein (Walety Bolszewo) oraz Zygfrydem Klebba (OSP Mrzezino). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Gran Krokowa grająca w składzie: Mariusz Kaźmierczak, Andrzej Pipka, Ryszard Koziróg, Roman Liecau, Marek Baran oraz Kazimierz Rohda przed drużyną Karo Starzyno oraz ekipą Kaszubska Baśka Puck. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Maria Dominik (Kłos Werblinia), która zajęła pięćdziesiąte pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 9 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Kaźmierczak Mariusz Gran Krokowa
2. Klein Antoni Walety Bolszewo
3. Klebba Zygfryd OSP Mrzezino
4. Ruszczyk Kazimierz Pianka Gdynia
5. Poerling Hubert Karo Starzyno
6. Dubiński Mariusz Kaszubska Baśka Puck
7. Bresiński Stanisław OSP Mrzezino
8. Głowienka Jan Darzlubie
9. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
10. Maszke Andrzej Białogóra
11. Kunz Kazimierz Bałtyk Władysławowo
12. Nadolski Jan Szpela II Władysławowo
13. Bistram Alojzy Walety Bolszewo
14. Pipka Andrzej Gran Krokowa
15. Labudda Kazimierz Strzecha Starzyno

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej 9 turnieju:

l.p. Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Karo Starzyno
3. Kaszubska Baśka Puck
4. OSP Mrzezino
5. Walety Bolszewo
6. Białogóra
7. Bałtyk Władysławowo
8. Dragon Gdynia
9. Pianka Gdynia
10. Szpela II Władysławowo

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po dziewięciu turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
2. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
3. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
4. Radtke Marek Kontra Radoszewo
5. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
6. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
7. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
8. Pionka Henryk Walety Bolszewo
9. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
10. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
11. Maszke Andrzej Białogóra
12. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
13. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
14. Dawińdziak Ryszard Białogóra
15. Dubiński Mariusz Kaszubska Baśka Puck

Czołówka klasyfikacji drużynowej po dziewięciu turniejach:

Lp. Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Szpela Władysławowo
3. Dragon Gdynia
4. Pianka Gdynia
5. Białogóra
6. Walety Bolszewo
7. Szpela II Władysławowo
8. Karo Starzyno
9. Kaszubska Baśka Puck
10. Kontra Radoszewo

Następny turniej odbędzie się 24 stycznia (niedziela) o godz. 14:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC01814

DSC01828

DSC01833

zdjęcia przedstawiają kolejno: Marię Dominik (Kłos Werblinia), najlepszą wśród pań; Mariusza Kaźmierczak (Gran Krokowa), najwyżej sklasyfikowanego pana; Gran Krokowa, drużynę z największą ilością punktów.

Categories: Sport