Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Relacje – rozdano 20 ton jabłek i pobrano 15 litrów krwi

W dniach 15-16 stycznia br. Kaszubski Klub Honorowych dawców krwi PCK miał dwie duże udane akcje.

Pierwsza to po raz kolejny rozdawał jabłka. Tym razem dzięki współpracy z wieloma osobami / wolontariuszami ponad 20 tony jabłek rozeszło się w ciągu 3 godzin. Jabłka rozdysponowano m.in. wśród szkół  i wiejskich klubów, gdzie później były rozdawane. Trafiły do dzieci objętych pomocą świetlicy socjoterapeutycznej i dzieci, które otrzymują pomoc. Owoce trafiły również do mieszkańców, rodzin wielodzietnych i do najbardziej potrzebujących.

Druga udana akcja to honorowy pobór krwi. Chętnych do oddania krwi było prawie 40 osób z tego większość oddała krew. W 2016r. była to nasza pierwsza akcja, ale nie ostatnia podkreśla Marcin Sikora prezes klubu.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246717838754767377]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content