Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Gala Sportu 2015

Galę Sportu 2015 rozpoczął swoim wystąpieniem Dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck ? dr Jan Dettlaff. Następnie zgromadzeni goście mogli zobaczyć krótkie podsumowanie ubiegłego roku w formie multimedialnej. Prezentacji sportowców dokonał Brunon Ceszke ? konferansjer imprezy. Wśród dziesięciu najlepszych sportowców w 2015 roku znaleźli się: Aleksandra Byczkowska (lekka atletyka) z Połczyna Bis, Paulina Czubachowska (żeglarstwo) ? Sławutowo, Marcin Darga (lekka atletyka) ? Starzyno, Szymon Głowienka (sporty siłowe) ? Gnieżdżewo, Jacek Groenwald (timbersports) ? Połczyno, Jan Joskowski (sporty siłowe) ? Widlino, Anna Korth (siatkówka i lekkaatletyka) ? Żelistrzewo, Ryszarda Ptak (lekkaatletyka) ? Strzelno, Marek Pieper (piłka nożna) ? Mrzezino, Alicja Szopa (tenis ziemny i stołowy) ? Strzelno.

W szóstce (ogółem sklasyfikowano 25 miejscowości) najbardziej usportowionych wsi znalazły się w kolejności: Strzelno, Połczyno, Mieroszyno, Łebcz, Starzyno oraz Żelistrzewo. Nagrody otrzymali również najwszechstronniejsi sportowcy w gminie: Jacek Groenwald (Połczyno), Przemysław Grandicki (Łebcz) i Wojciech Licau (Mieroszyno). Za zaangażowanie i propagowanie sportu w Gminie Puck wyróżnienia otrzymało również dziesięciu prezesów LZS-ów oraz sołtysów najwyżej sklasyfikowanych miejscowości (Strzelna, Połczyna, Mieroszyna, Łebcza, Starzyna, Żelistrzewa, Gnieżdżewa, Darzlubia, Połchowa i Mrzezina). Dodatkowo wyróżniono 8 osób, które czynnie wspierały działalność sportową w Gminie Puck w 2015 roku m.in. Wójta Gminy Puck ? Tadeusza Puszkarczuka, Zastępce Wójta ? Jerzego Tkaczyka, Dyrektora OKSiT-u ? dr Jana Dettlaffa oraz pracownika OKSiT-u ? Brunona Ceszke.

Ponadto za promocję aktywnego stylu życia nagrodzony został Zbigniew Stefaniak (Połczyno Bis), który startował w bardzo dużej ilości biegów na 10,15 km oraz półmaratonach na terenie Polski jak i poza granicami naszego kraju.

Odkryciem 2015 roku została Vanessa Wasilke (taniec nowoczesny) ? niespełna 8 letnia mieszkanka Połchowa. Nagrodę Wójta Gminy Puck za działalność sportową w 2015 roku otrzymał prezes LZS ?Wicher? Łebcz ? Przemysław Grandicki.

Wszystkie nagrody oraz wyróżnienia sportowcom i działaczom sportowym wręczali:

Wójt Gminy Puck ? Tadeusz Puszkarczuk, Zastępca Wójta Gminy Puck ? Jerzy Tkaczyk, Dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck ? dr Jan Dettlaff oraz Przewodnicząca Rady Gminy Puck ? Anna Pomieczyńska.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246716955366991281]

Więcej zdjęć na www.24kaszuby.pl

=====================================================

Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck

ma zaszczyt zaprosić :

na

GALĘ SPORTU

która odbędzie się 16.01.2016 r. (sobota) o godz. 19.00

w Domu Kultury w Żelistrzewie.

W programie:

podsumowanie LIGI SPORTOWEJ Gminy Puck

za rok 2015

wyróżnienia i podziękowania dla sportowców i działaczy.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content