Jan Drzeżdżon, Anna Ceszke i Szpela Władysławowo najlepsi w 5. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Gnieżdżewie!

22 listopada 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Gnieżdżewie odbył się piąty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 122 zawodników w tym 4 kobiety z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Jana Drzeżdżon (Strzecha Starzyno) przed Józefem Dorsz (OSP Mrzezino) oraz Markiem Baran (Gran Krokowa). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Szpela Władysławowo grająca w składzie: Adam Sitarz, Mateusz Adas, Franciszek Konkel, Kazimierz Wejher oraz Wojciech Adas przed drużyną Walety Bolszewo oraz ekipą Gran Krokowa. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra), która zajęła czterdzieste szóste miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 5 turnieju:

l.p. Nazwisko i imię Drużyna
1. Drzeżdżon Jan Strzecha Starzyno
2. Dorsz Józef OSP Mrzezino
3. Baran Marek Gran Krokowa
4. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
5. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
6. Radtke Franciszek Kontra Radoszewo
7. Wittbrodt Augustyn OSP Łebcz
8. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
9. Pionka Henryk Walety Bolszewo
10. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino
11. Cejnowa Tadeusz LZS Sokół Strzelno
12. Okólski Andrzej Bałtyk Władysławowo
13. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
14. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo
15. Radtke Marek Kontra Radoszewo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej 5 turnieju:

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Szpela Władysławowo 58,0 322
2. Walety Bolszewo 52,5 428
3. Gran Krokowa 52,0 252
4. Brzozaki Mechowo 51,5 253
5. OSP Mrzezino 50,5 368
6. Kontra Radoszewo 49,5 94
7. Strzecha Starzyno 49,0 322
8. Pianka Gdynia 47,5 214
9. Rekowianie Rekowo Górne 43,0 204
10. OSP Gnieżdżewo 43,0 0

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po pięciu turniejach:

  1. p.
Nazwisko i imię Drużyna
1. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
2. Radtke Marek Kontra Radoszewo
3. Dawindziak Ryszard Białogóra
4. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
5. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
6. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo
7. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
8. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
9. Kromlicki Jan Kontra Radoszewo
10. Pionka Henryk Walety Bolszewo
11. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
12. Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo
13. Rohda Kazimierz Gran Krokowa
14. Sahs Jerzy Darzlubie
15. Pipke Stanisław LZS Sokół Strzelno

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po pięciu turniejach:

  1. p.
Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Pianka Gdynia
3. Walety Bolszewo
4. Szpela Władysławowo
5. Szpela II Władysławowo
6. Kaszubska Baśka Puck
7. Kontra Radoszewo
8. Remus Żelistrzewo
9. Białogóra
10. Karo Starzyno

 

Następny turniej odbędzie się 5 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

1 najlepszy zawodnik turnieju Jana Drzeżdżon (Strzecha Starzyno)

2 najwyżej sklasyfikowana drużyna Szpela Władysławowo

Categories: Gnieżdzewo,Sport