KOMUNIKAT z IV rundy Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2016 rok

Dnia 11 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził ostatnią rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowały 102 osoby (w tym 38 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Czołowa szóstka zawodników w klasyfikacji mężczyzn, kobiet oraz drużynowej otrzymała pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe, które wręczyli Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk oraz wice Wójt Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk.

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN IV TURNIEJU:                             

msc Nazwisko i imię: miejscowość IV runda
1 Rohda Michał Mechowo 152
2 Klein Marcin Mrzezino 149
3 Minkowski Krzysztof Połczyno 147
4 Ceszke Błażej Strzelno 138
Zielke Paweł Mieroszyno 138
6 Hincka Bartosz Łebcz 134
7 Widziewicz Mateusz Połczyno 128
8 Muttke Arkadiusz Mechowo 124
Pawłowski Waldemar Połczyno 124
10 Radtke Krzysztof Werblinia 121
11 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 118
Rohraff Adam Strzelno 118
13 Białk Krzysztof Strzelno 116
14 Żaczek Julian Strzelno 115
15 Potrykus Mariusz Połczyno 114
Dusza Michał Łebcz 114
Zelewski Rafał Darzlubie 114
18 Piepka Sławomir Starzyno 113
Ceszke Brunon Strzelno 113
20 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 112
Radtke Piotr Werblinia 112
22 Bojke Andrzej Żelistrzewo 111
Tkaczyk Marcin Starzyno 111
24 Potrykus Leon Połczyno 108
25 Radtke Henryk Werblinia 105
26 Piepka Adam Starzyno 104
Białk Patryk Gnieżdżewo 104
28 Miotk Adam Darzlubie 103
29 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 102
30 Labudda Tomasz Mieroszyno 101
Brzozowski Adam Mechowo 101
32 Tkaczyk Jerzy Starzyno 100
33 Blok Krystian Łebcz 97
Białk Józef Gnieżdżewo 97
35 Kobierzyński Kacper Domatówko 96
Krauze Mateusz Mechowo 96
37 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 94
38 Licau Wojciech Mieroszyno 93
Kunz Jerzy Domatówko 93
Szymański Krystian Domatówko 93
41 Semmerling Krystian Darzlubie 92
42 Ferra Bogdan Swarzewo 90
Kowalewski Robert Łebcz 90
44 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 89
45 Kos Florian Łebcz 87
46 Jocz Krystian Domatówko 83
Burclaff Tomasz Łebcz 83
48 Ostrowski Łukasz Mechowo 81
49 Goleń Władysław Domatówko 76
50 Ksobiech Arkadiusz Gnieżdżewo 74
51 Potrykus Bartłomiej Gnieżdżewo 72
52 Groenwald Dariusz Połczyno 70
53 Zelewski Alfons Darzlubie 67
54 Mach Mariusz Werblinia 63
55 Redlin Marek Swarzewo 62
Głowienke Patryk Gnieżdżewo 62
57 Dettlaff Daniel Strzelno 61
58 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 59
59 Patok Tadeusz Swarzewo 58
60 Grubba Rafał Starzyński Dwór 53
61 Mach Robert Werblinia 52
62 Szymankiewicz Grzegorz Łebcz 48
63 Brzozowski Marek Mechowo 42
64 Hincke Ernrst Starzyński Dwór 41

 

KLASYFIKACJA KOBIET IV TURNIEJU:

msc Nazwisko i imię miejscowość IV runda
1 Szopa Alicja Strzelno 115
2 Stencel Alicja Mieroszyno 112
3 Białk Dominika Strzelno 107
4 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 106
5 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 105
6 Śliwińska Michalina Werblinia 99
7 Stromska Magdalena Mechowo 96
8 Zelewska Beata Darzlubie 92
9 Tkaczyk Joanna Starzyno 91
10 Śliwińska Grażyna Werblinia 89
11 Kos Wioletta Łebcz 86
12 Potrykus Agnieszka Połczyno 82
13 Milewczyk Anna Swarzewo 78
14 Mikołajczak Patrycja Domatówko 77
15 Mikołajczak Beata Domatówko 76
Białk Justyna Gnieżdżewo 76
17 Hallmann Michalina Mechowo 74
18 Muttke Krystyna Mechowo 71
19 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 70
20 Koreike Joanna Starzyński Dwór 69
21 Białk Agnieszka Darzlubie 68
22 Groenwald Adrianna Połczyno 66
23 Grön Joanna Łebcz 65
24 Hincke Wiktoria Starzyński Dwór 64
25 Groenwald Eliza Połczyno 62
Kreft Katarzyna Starzyński Dwór 62
27 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 56
Ustarbowska Julia Swarzewo 56
29 Dettlaff Monika Strzelno 55
Ustarbowska Katarzyna Swarzewo 55
31 Mach Agnieszka Werblinia 51
Szymańska Agnieszka Domatówko 51
33 Tkaczyk Lucyna Starzyno 50
34 Patok Beata Swarzewo 50
35 Kunz Malwina Domatówko 48
Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 48
37 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 43
38 Grubba Sabina Starzyński Dwór 32

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA IV TURNIEJU:(3 mężczyzn + 2 kobiety)

msc Miejscowość: IV runda
1 Strzelno 594
2 Mieroszyno 574
3 Mechowo 547
4 Połczyno 543
5 Werblinia 526
6 Łebcz 496
7 Gnieżdżewo 485
8 Starzyno 469
Darzlubie 469
10 Domatówko 435
11 Swarzewo 398
12 Starzyński Dwór 316
13 Mrzezino 149
14 Żelistrzewo 111

 

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN PO IV TURNIEJU:

msc Nazwisko i imię: miejscowość I runda II runda III runda IV runda SUMA
1 Rohda Michał Mechowo 129 152 148 152 581
2 Minkowski Krzysztof Połczyno 140 143 134 147 564
3 Klein Marcin Mrzezino 134 133 137 149 553
4 Ceszke Błażej Strzelno 121 112 136 138 507
5 Białk Krzysztof Strzelno 113 133 143 116 505
6 Zielke Paweł Mieroszyno 119 124 110 138 491
7 Żaczek Julian Strzelno 134 123 117 115 489
8 Pawłowski Waldemar Połczyno 117 117 111 124 469
9 Potrykus Leon Połczyno 106 120 134 108 468
10 Piepka Sławomir Starzyno 116 109 124 113 462
11 Hincka Bartosz Łebcz 94 116 114 134 458
12 Muttke Arkadiusz Mechowo 122 88 121 124 455
13 Rohraff Adam Strzelno 114 124 98 118 454
14 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 102 122 124 102 450
15 Radtke Krzysztof Werblinia 112 106 110 121 449
16 Ceszke Brunon Strzelno 121 105 109 113 448
17 Tkaczyk Jerzy Starzyno 110 118 103 100 431
18 Piepka Adam Starzyno 101 102 123 104 430
19 Blok Krystian Łebcz 104 100 116 97 417
20 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 109 106 107 94 416
21 Miotk Adam Darzlubie 116 88 102 103 409
22 Białk Józef Gnieżdżewo 113 99 100 97 409
23 Tkaczyk Marcin Starzyno 104 89 101 111 405
24 Kunz Jerzy Domatówko 86 120 99 93 398
25 Licau Wojciech Mieroszyno 77 120 107 93 397
26 Zelewski Rafał Darzlubie 98 92 92 114 396
27 Jocz Krystian Domatówko 98 91 123 83 395
28 Dusza Michał Łebcz 77 86 114 114 391
29 Białk Patryk Gnieżdżewo 81 85 113 104 383
30 Semmerling Krystian Darzlubie 93 88 107 92 380
31 Bojke Andrzej Żelistrzewo 126 138 111 375
32 Ostrowski Łukasz Mechowo 82 101 101 81 365
33 Groenwald Dariusz Połczyno 105 101 87 70 363
34 Potrykus Mariusz Połczyno 110 131 114 355
35 Kobierzyński Kacper Domatówko 78 73 106 96 353
36 Widziewicz Mateusz Połczyno 122 95 128 345
37 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 96 73 86 89 344
38 Radtke Piotr Werblinia 113 113 112 338
39 Szymański Krystian Domatówko 94 73 74 93 334
40 Ferra Bogdan Swarzewo 86 87 58 90 321
41 Mach Mariusz Werblinia 99 72 86 63 320
42 Mach Robert Werblinia 93 76 96 52 317
43 Krauze Mateusz Mechowo 109 111 96 316
44 Piontke Tomasz Łebcz 105 100 111 316
45 Radtke Henryk Werblinia 92 108 105 305
46 Labudda Tomasz Mieroszyno 106 93 101 300
47 Burclaff Tomasz Łebcz 102 114 83 299
48 Brzozowski Marek Mechowo 104 76 74 42 296
49 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 91 89 112 292
50 Zelewski Alfons Darzlubie 58 88 68 67 281
51 Brzozowski Adam Mechowo 93 84 101 278
52 Goleń Władysław Domatówko 48 80 65 76 269
53 Ksobiech Arkadiusz Gnieżdżewo 88 94 74 256
54 Redlin Marek Swarzewo 62 52 74 62 250
55 Wachowiak Mateusz Starzyno 123 107 230
56 Potrykus Bartłomiej Gnieżdżewo 88 69 72 229
57 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 86 84 59 229
58 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 104 118 222
59 Stromski Adrian Mechowo 71 85 62 218
60 Szymankiewicz Grzegorz Łebcz 79 90 48 217
61 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 103 102 205
62 Radtke Marek Werblinia 88 105 193
63 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 99 90 189
64 Kos Florian Łebcz 91 87 178
65 Darga Zenon Łebcz 41 52 72 165
66 Grubba Rafał Starzyński Dwór 88 53 141
67 Wicka Marcin Starzyński Dwór 44 31 65 140
68 Okoń Dariusz Domatówko 109 109
69 Groenwald Jacek Połczyno 105 105
70 Stodolny Jakub Strzelno 99 99
71 Kowalewski Robert Łebcz 90 90
72 Koss Mateusz Gnieżdżewo 88 88
73 Grandicki Przemysław Łebcz 85 85
Busz Zenon Darzlubie 85 85
75 Groenwald Szymon Połczyno 33 52 85
76 Sokołowski Krzysztof Werblinia 75 75
Czerwicki Artur Darzlubie 75 75
78 Koreike Sławomir Starzyński Dwór 69 69
Groenwald Mikołaj Połczyno 69 69
80 Kowalewski Jarosław Starzyński Dwór 68 68
81 Potrykus Mikołaj Połczyno 67 67
82 Idkowiak Sławomir Łebcz 65 65
Kowalewski Paweł Swarzewo 65 65
84 Jankowski Przemysław Gnieżdżewo 64 64
85 Głowienke Patryk Gnieżdżewo 62 62
86 Dettlaff Daniel Strzelno 61 61
87 Dettlaff Kacper Swarzewo 58 58
Patok Tadeusz Swarzewo 58 58
89 Sokołowski Tomasz Werblinia 57 57
90 Dibowski Waldemar Swarzewo 54 54
91 Hincke Ernrst Starzyński Dwór 41 41
92 Szweda Mieczysław Swarzewo 39 39
93 Kowalewski Paweł Starzyński Dwór 38 38
94 Grubba Olaf Starzyński Dwór 27 27

 

KLASYFIKACJA KOBIET PO IV TURNIEJU:

msc Nazwisko i imię miejscowość I runda II runda III runda IV runda SUMA
1 Szopa Alicja Strzelno 119 114 114 115 462
2 Białk Dominika Strzelno 102 94 103 107 406
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 96 84 90 106 376
4 Zelewska Beata Darzlubie 103 86 92 92 373
5 Stromska Magdalena Mechowo 86 98 91 96 371
6 Potrykus Agnieszka Połczyno 87 86 88 82 343
7 Tkaczyk Joanna Starzyno 80 99 70 91 340
8 Śliwińska Grażyna Werblinia 83 66 96 89 334
9 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 82 87 92 70 331
10 Mikołajczak Beata Domatówko 87 77 90 76 330
11 Śliwińska Michalina Werblinia 96 57 76 99 328
12 Stencel Alicja Mieroszyno 108 96 112 316
13 Groenwald Eliza Połczyno 75 87 88 62 312
14 Mikołajczak Patrycja Domatówko 62 84 88 77 311
15 Białk Agnieszka Darzlubie 80 82 74 68 304
16 Muttke Krystyna Mechowo 61 90 76 71 298
17 Groenwald Adrianna Połczyno 86 72 74 66 298
18 Dettlaff Monika Strzelno 74 93 60 55 282
19 Mach Agnieszka Werblinia 83 66 82 51 282
20 Hallmann Michalina Mechowo 75 69 52 74 270
21 Dettlaff Paulina Łebcz 99 69 85 253
22 Szymańska Agnieszka Domatówko 73 61 65 51 250
23 Białk Justyna Gnieżdżewo 75 87 76 238
24 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 61 51 77 43 232
25 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 69 48 59 56 232
26 Kunz Malwina Domatówko 49 55 72 48 224
27 Darga Katarzyna Łebcz 91 78 38 207
28 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 101 105 206
29 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 48 43 60 48 199
30 Milewczyk Anna Swarzewo 108 78 186
31 Kreft Katarzyna Starzyński Dwór 64 50 62 176
32 Tkaczyk Lucyna Starzyno 43 71 50 164
33 Patok Beata Swarzewo 59 49 50 158
34 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 70 86 156
35 Borchmann Emilia Starzyński Dwór 73 80 153
36 Dibowska Maria Swarzewo 57 66 123
37 Ustarbowska Katarzyna Swarzewo 60 55 115
38 Koreike Joanna Starzyński Dwór 44 69 113
39 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 54 58 112
40 Krzyżon Agata Mieroszyno 52 49 101
41 Grubba Sabina Starzyński Dwór 62 32 94
42 Kos Wioletta Łebcz 86 86
43 Dettlaff Małgorzata Strzelno 76 76
44 Zinkel Emilia Starzyński Dwór 71 71
45 Grön Joanna Łebcz 65 65
46 Hincke Wiktoria Starzyński Dwór 64 64
47 Piepka Wioletta Starzyno 60 60
48 Białk Karolina Gnieżdżewo 56 56
Ustarbowska Julia Swarzewo 56 56
50 Priebe Agnieszka Łebcz 53 53
51 Grubba Patrycja Starzyński Dwór 51 51
52 Koreike Patrycja Starzyński Dwór 50 50
53 Priebe Paulina Łebcz 49 49
54 Szweda Dominika Swarzewo 44 44
55 Wyrwał Klaudia Starzyński Dwór 43 43
56 Ferra Katarzyna Swarzewo 40 40

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO IV TURNIEJU:

msc Miejscowość: I runda II runda III runda: IV runda SUMA:
Strzelno 597 588 610 594 2389
Połczyno 536 558 575 543 2212
Mechowo 521 552 537 547 2157
Mieroszyno 440 528 521 574 2063
Gnieżdżewo 492 495 521 485 1993
Werblinia 503 443 501 526 1973
Łebcz 493 465 478 496 1932
Starzyno 410 509 495 469 1883
Darzlubie 490 436 467 469 1862
Domatówko 438 481 506 435 1860
Swarzewo 357 373 406 398 1534
Starzyński Dwór 375 282 361 316 1334
Mrzezino 134 133 137 149 553
Żelistrzewo 126 138 111 375

 

 

Categories: foto,Sport,video