Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Relacje z poboru krwi i rozdania jabłek – Kaszubski klub HDK

W dniach 12 i 14 marca br. Kaszubski klub HDK PCK z Połchowa  zorganizował dwie się wspaniałe akcje. W sobotę 12 marca odbył się honorowy pobór krwi, na którym do oddania krwi zarejestrowały się 34 osoby w tym  prezes klubu Marcin Sikora, który dzisiejszym oddaniem przekroczył swój wynik – 32litry pełnej krwi. Cała akcja odbyła się w przemiłej atmosferze. Natomiast 14 marca ponownie klub rozdał  prawie 22 tony jabłek. Owoce rozeszły się w błyskawicznym tempie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6262195410270501281]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content