IV runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2017 rok

Dnia 17 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził IV rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 111 osób (w tym 42 kobiety). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Była to ostatnia runda mistrzostw. Czołowa dziesiątka w klasyfikacji mężczyzn oraz kobiet otrzymała pamiątkowe upominki. Dodatkowo czołowa piątka w klasyfikacji kobiet, mężczyzn oraz zespołowej otrzymała pamiątkowe puchary, które wręczyli zastępca Wójta Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk oraz Prezes LZS Wicher Łebcz – Przemysław Grandicki.

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN IV TURNIEJU:

msc Nazwisko i imię: miejscowość IV runda
1 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 148
2 Bojke Andrzej Żelistrzewo 137
3 Muttke Arkadiusz Mechowo 136
4 Potrykus Dariusz Strzelno 134
5 Minkowski Krzysztof Połczyno 133
6 Ceszke Błażej Strzelno 131
7 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 129
Pawłowski Waldemar Połczyno 129
Wachowiak Mateusz Starzyno 129
10 Czylkowski Kamil Strzelno 127
11 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 125
12 Białk Paweł Darzlubie 122
13 Grandicki Przemysław Łebcz 121
Jocz Krystian Domatówko 121
Okoń Dariusz Domatówko 121
16 Tkaczyk Marcin Starzyno 120
17 Miotk Adam Darzlubie 119
18 Ceszke Brunon Strzelno 117
Potrykus Leon Połczyno 117
20 Semmerling Krystian Darzlubie 116
21 Pienczyn Leszek Strzelno 113
Treder Andrzej Swarzewo 113
23 Labudda Tomasz Mieroszyno 111
Żaczek Julian Strzelno 111
25 Mach Mariusz Werblinia 110
26 Tkaczyk Jerzy Starzyno 109
27 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 108
28 Rohraff Adam Strzelno 107
Zelewski Rafał Darzlubie 107
30 Selke Wojciech Żelistrzewo 106
31 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 105
Koreike Sławomir Starzyński Dwór 105
Krauze Mateusz Mechowo 105
Zelewski Alfons Darzlubie 105
35 Płomień Waldemar Błądzikowo 104
Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 104
Derc Damian Żelistrzewo 104
38 Kowalewski Robert Łebcz 103
39 Blok Krystian Łebcz 102
Brzozowski Marek Mechowo 102
Radtke Piotr Werblinia 102
42 Rathnau Radosław Żelistrzewo 100
43 Szweda Ryszard Swarzewo 98
Kos Florian Łebcz 98
Wielewicki Sławomir Starzyno 98
46 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 97
47 Lemke Dariusz Łebcz 96
Szulc Mariusz Połchowo 96
49 Grubba Rafał Starzyński Dwór 94
Gusta Sławomir Żelistrzewo 94
Kupferschmidt Jacek Swarzewo 94
52 Busz Zenon Darzlubie 93
53 Budynek Jacek Żelistrzewo 91
Radtke Henryk Werblinia 91
55 Ferra Bogdan Swarzewo 88
Kluszczyński Maciej Połchowo 88
57 Szymański Krystian Domatówko 85
Licau Wojciech Mieroszyno 85
Wicka Marcin Starzyński Dwór 85
60 Ruszkowski Marcin Domatówko 84
61 Darga Zenon Łebcz 78
Miotk Michał Darzlubie 78
Szefka Jan Połchowo 78
64 Wielewicki Patryk Starzyno 77
65 Goleń Władysław Domatówko 74
66 Szymański Józef Domatówko 69
67 Gusta Jakub Żelistrzewo 66
68 Mach Robert Werblinia 63
69 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 39

KLASYFIKACJA KOBIET IV TURNIEJU:

msc Nazwisko i imię miejscowość IV runda
1 Kulas Magdalena Darzlubie 118
2 Potrykus Agnieszka Połczyno 109
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 107
4 Milewczyk Anna Swarzewo 105
5 Stencel Alicja Mieroszyno 102
6 Zelewska Beata Darzlubie 94
7 Kunc Natalia Werblinia 93
8 Szopa Alicja Strzelno 91
9 Muttke Krystyna Mechowo 90
10 Ferra Katarzyna Swarzewo 89
Grön Joanna Łebcz 89
12 Darga Katarzyna Łebcz 88
13 Hallmann Małgorzata Mechowo 87
Mach Agnieszka Werblinia 87
15 Kos Wioletta Łebcz 86
16 Groenwald Eliza Połczyno 85
17 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 84
18 Dettlaff Aleksandra Strzelno 83
19 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 82
Groenwald Marzena Połczyno 82
Mikołajczak Patrycja Domatówko 82
Szymańska Barbara Domatówko 82
23 Białk Dominika Strzelno 78
Bradtke Natalia Starzyński Dwór 78
Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 78
Piontke Angelika Werblinia 78
Szymańska Agnieszka Domatówko 78
28 Mikołajczak Beata Domatówko 77
29 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 75
30 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 72
Rambiert Jesica Starzyński Dwór 72
32 Lewicka Kamila Domatówko 64
33 Jarmulewska Teresa Mieroszyno 63
Zielke Krystyna Starzyński Dwór 63
35 Tkaczyk Joanna Starzyno 62
36 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 58
37 Jeka Izabela Werblinia 54
Selke Edyta Żelistrzewo 54
39 Koreike Joanna Starzyński Dwór 53
40 Wejher Karolina Swarzewo 46
41 Szulc Barbara Połchowo 38
42 Derc Paulina Żelistrzewo 28

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA IV TURNIEJU:(3 mężczyzn + 2 kobiety)

msc Miejscowość: IV runda
1. Połczyno 573
2. Darzlubie 569
3. Strzelno 566
4. Gnieżdżewo 551
5. Mieroszyno 521
6. Mechowo 520
7. Łebcz 503
8. Swarzewo 502
9. Domatówko 491
10. Starzyński Dwór 488
11. Werblinia 483
12. Żelistrzewo 429
13. Starzyno 420
14. Połchowo 300
15. Błądzikowo 104

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN:

msc Nazwisko i imię: miejscowość I runda II runda III run. IV run. Suma
1 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 149 154 140 148 591
2 Minkowski Krzysztof Połczyno 133 148 140 133 554
3 Bojke Andrzej Żelistrzewo 145 130 122 137 534
4 Ceszke Błażej Strzelno 129 133 132 131 525
5 Potrykus Dariusz Strzelno 139 124 120 134 517
6 Pawłowski Waldemar Połczyno 127 128 126 129 510
7 Muttke Arkadiusz Mechowo 129 114 128 136 507
8 Grandicki Przemysław Łebcz 123 113 127 121 484
9 Potrykus Leon Połczyno 121 116 125 117 479
10 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 112 102 131 129 474
11 Tkaczyk Marcin Starzyno 123 114 117 120 474
12 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 116 129 119 105 469
13 Żaczek Julian Strzelno 120 124 114 111 469
14 Miotk Adam Darzlubie 107 112 120 119 458
15 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 107 123 101 125 456
16 Białk Paweł Darzlubie 117 110 104 122 453
17 Zelewski Rafał Darzlubie 93 129 123 107 452
18 Rohraff Adam Strzelno 107 142 85 107 441
19 Ceszke Brunon Strzelno 117 94 111 117 439
20 Semmerling Krystian Darzlubie 95 119 108 116 438
21 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 99 117 108 108 432
22 Krauze Mateusz Mechowo 119 101 106 105 431
23 Labudda Tomasz Mieroszyno 111 114 93 111 429
24 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 105 116 98 104 423
25 Jocz Krystian Domatówko 117 98 81 121 417
26 Wielewicki Sławomir Starzyno 100 119 98 98 415
27 Tkaczyk Jerzy Starzyno 95 97 106 109 407
28 Radtke Henryk Werblinia 95 102 115 91 403
29 Lemke Dariusz Łebcz 101 101 99 96 397
30 Zelewski Alfons Darzlubie 109 96 73 105 383
31 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 93 89 104 97 383
32 Wachowiak Mateusz Starzyno 115 134 129 378
33 Koreike Sławomir Starzyński Dwór 85 80 103 105 373
34 Licau Wojciech Mieroszyno 100 98 85 85 368
35 Gusta Sławomir Żelistrzewo 72 94 103 94 363
36 Białk Krzysztof Strzelno 112 130 118 360
37 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 79 97 89 94 359
38 Grubba Rafał Starzyński Dwór 95 76 93 94 358
39 Wielewicki Patryk Starzyno 113 79 87 77 356
40 Selke Wojciech Żelistrzewo 65 96 88 106 355
41 Goleń Władysław Domatówko 73 101 103 74 351
42 Mach Mariusz Werblinia 68 89 79 110 346
43 Okoń Dariusz Domatówko 113 108 121 342
44 Brzozowski Marek Mechowo 82 88 66 102 338
45 Radtke Piotr Werblinia 119 106 102 327
46 Darga Zenon Łebcz 93 68 85 78 324
47 Szefka Jan Połchowo 57 107 77 78 319
48 Miotk Michał Darzlubie 76 68 95 78 317
49 Kowalewski Robert Łebcz 114 96 103 313
50 Białk Patryk Gnieżdżewo 100 92 114 306
51 Rathnau Radosław Żelistrzewo 91 110 100 301
52 Gusta Jakub Żelistrzewo 72 90 69 66 297
53 Derc Damian Żelistrzewo 85 107 104 296
54 Treder Andrzej Swarzewo 94 83 113 290
55 Mach Robert Werblinia 54 81 90 63 288
56 Budynek Jacek Żelistrzewo 85 110 91 286
57 Białk Józef Gnieżdżewo 98 83 103 284
58 Płomień Waldemar Błądzikowo 98 69 104 271
59 Szymański Krystian Domatówko 84 101 85 270
60 Szweda Ryszard Swarzewo 77 79 98 254
61 Lietzau Mateusz Starzyno 85 81 87 253
62 Busz Zenon Darzlubie 83 70 93 246
63 Ferra Bogdan Swarzewo 63 91 88 242
64 Szymański Józef Domatówko 55 63 53 69 240
65 Zielke Paweł Mieroszyno 116 123 239
66 Wicka Marcin Starzyński Dwór 61 77 85 223
67 Kulas Karol Darzlubie 106 106 212
68 Blok Krystian Łebcz 102 102 204
69 Darga Marcin Starzyno 98 103 201
70 Ruszkowski Marcin Domatówko 70 47 84 201
71 Konkol Adam Żelistrzewo 107 78 185
72 Kos Florian Łebcz 82 98 180
73 Szulc Mariusz Połchowo 77 96 173
74 Kłodziński Mateusz Gnieżdżewo 89 79 168
75 Szweda Damian Starzyno 82 85 167
76 Kluszczyński Maciej Połchowo 73 88 161
77 Brzozowski Adam Mechowo 66 91 157
78 Maszota Szymon Starzyński Dwór 79 71 150
79 Czylkowski Kamil Strzelno 127 127
80 Klein Marcin Mrzezino 123 123
81 Piontke Tomasz Łebcz 121 121
82 Pienczyn Leszek Strzelno 113 113
83 Radtke Marek Werblinia 105 105
84 Radtke Krzysztof Werblinia 102 102
85 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 88 88
Potrykus Bartłomiej Gnieżdżewo 88 88
87 Ustarbowski Marcin Swarzewo 86 86
88 Darga Henryk Starzyno 72 72
89 Kirszling Mateusz Domatówko 67 67
90 Brzozowski Andrzej Mechowo 64 64
91 Skrzypkowski Bartłomiej Mechowo 55 55
Klein Marcin (Junior) Mrzezino 55 55
93 Tuszer Joachim Starzyno 47 47
94 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 39 39
95 Szweda Mieczysław Swarzewo 38 38
96 Hintzke Ernest Starzyński Dwór 31 31

KOŃCOWA KLASYFIKACJA KOBIET:

msc Nazwisko i imię miejscowość I runda II runda III run. IV run. Suma
1 Kulas Magdalena Darzlubie 126 125 110 118 479
2 Zelewska Beata Darzlubie 123 110 109 94 436
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 111 98 113 107 429
4 Dettlaff Aleksandra Strzelno 95 120 108 83 406
5 Stencel Alicja Mieroszyno 95 116 91 102 404
6 Grön Joanna Łebcz 97 94 93 89 373
7 Białk Dominika Strzelno 90 86 112 78 366
8 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 85 107 94 78 364
9 Groenwald Eliza Połczyno 101 87 89 85 362
10 Potrykus Agnieszka Połczyno 77 71 101 109 358
11 Groenwald Marzena Połczyno 86 81 93 82 342
12 Mikołajczak Patrycja Domatówko 67 98 91 82 338
13 Muttke Krystyna Mechowo 86 85 75 90 336
14 Mach Agnieszka Werblinia 68 83 95 87 333
15 Hallmann Małgorzata Mechowo 75 82 85 87 329
16 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 97 71 87 72 327
17 Milewczyk Anna Swarzewo 72 68 75 105 320
18 Tkaczyk Joanna Starzyno 83 81 92 62 318
19 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 75 77 74 75 301
20 Mikołajczak Beata Domatówko 65 86 70 77 298
21 Szopa Alicja Strzelno 95 107 91 293
22 Jarmulewska Teresa Mieroszyno 75 75 77 63 290
23 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 71 54 81 78 284
24 Kos Wioletta Łebcz 77 119 86 282
25 Darga Katarzyna Łebcz 61 58 71 88 278
26 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 72 48 73 82 275
27 Lewicka Kamila Domatówko 60 71 75 64 270
28 Dettlaff Monika Strzelno 93 77 91 261
29 Szymańska Barbara Domatówko 41 64 72 82 259
30 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 74 93 84 251
31 Selke Edyta Żelistrzewo 74 42 79 54 249
32 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 55 73 60 58 246
33 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 41 62 57 63 223
34 Piontke Angelika Werblinia 53 77 78 208
35 Ferra Katarzyna Swarzewo 55 59 89 203
36 Ustarbowska Julia Swarzewo 57 69 67 193
37 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 38 79 72 189
38 Mika Małgorzata Połchowo 87 89 176
39 Wejher Karolina Swarzewo 69 57 46 172
40 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 83 88 171
41 Szymańska Agnieszka Domatówko 82 78 160
42 Jeka Izabela Werblinia 52 49 54 155
43 Kunc Natalia Werblinia 53 93 146
44 Gusta Joanna Żelistrzewo 67 71 138
45 Koreike Joanna Starzyński Dwór 56 53 109
46 Potrykus Natalia Łebcz 97 97
47 Szulc Barbara Połchowo 41 38 79
48 Derc Paulina Żelistrzewo 44 28 72
49 Bizewska Magdalena Gnieżdżewo 67 67
50 Jaffke Edyta Starzyno 60 60
51 Borchman Emilia Starzyński Dwór 58 58
52 Hintzke Wiktoria Starzyński Dwór 56 56
Tuszer Magdalena Starzyno 56 56
54 Brzozowska Maria Mechowo 53 53
55 Darga Małgorzata Łebcz 43 43
56 Wicka Grażyna Starzyński Dwór 40 40
57 Labuda Danuta Starzyno 9 9

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

msc Miejscowość: I Runda II Runda III Runda IV Runda Suma:
1. Strzelno 578 611 590 566 2345
2. Darzlubie 582 595 570 569 2316
3. Połczyno 568 560 585 573 2286
4. Gnieżdżewo 540 578 549 551 2218
5. Mieroszyno 514 591 528 521 2154
6. Łebcz 513 548 512 503 2076
7. Mechowo 491 473 460 520 1944
8. Domatówko 446 494 410 491 1841
9. Starzyński Dwór 461 394 495 488 1838
10. Żelistrzewo 439 459 463 429 1790
11. Werblinia 387 433 479 483 1782
12. Starzyno 434 508 418 420 1780
13. Swarzewo 402 411 426 502 1741
14. Połchowo 203 387 77 300 967
15. Błądzikowo 98 69 104 271
16. Mrzezino 178 178

Categories: foto,PRIORYTET,Sport,video