• Mieszkańcy

Walne Zebranie Organizacji Pozarządowych z Powiatu Puckiego – zaproszenie

W dniu 3 kwietnia br. o godz. 17:00 w sali ratuszowej w Pucku odbędzie się Walne Zebranie Organizacji Pozarządowych z Powiatu Puckiego połączone z częścią szkoleniową.
Program obejmuje:
– przedstawienie działalności Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych w Pucku w latach 2014-2017
– wybory do Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych w Pucku
– szkolenie „Darowizny, loterie i zbiórki publiczne”, prowadząca: Agnieszka Dejna i Janusz Golisowicz ze Spółdzielni Socjalnej Dalba.
W załączeniu przesyłamy wzór upoważnienia pisemnego do udziału w wyborach.
Zapraszamy serdecznie członków NGO do udziału w spotkaniu.