Kwartały Sztuki w gminie Puck Koncert kolęd i pastorałek… Anna Asmus i jej przyjaciele…

Trwający jeszcze okres bożonarodzeniowy jest znakomitą okazją do spotkań artystycznych. Sala Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie znowu była zapełniona publicznością. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck – w ramach cyklicznych spotkań z profesjonalnymi artystami tak zwanych Kwartałach Sztuki – zorganizował koncert „Polskie Kolędy i Pastorałki”. Obecnych powitał główny organizator imprezy Jan Dettlaff – dyrektor OKSiT. Na tutejszej scenie, przy choince, pojawiła się znakomita wokalistka, rodem z Żelistrzewa, Anna Asmus (sopran). Wraz ze swoimi przyjaciółmi: Edytą Łuczkowską –Swat (mezzosopran), Piotrem Swatem (skrzypce) i Eleną Aleksiejuk (fortepian) poprzez piękno śpiewu i muzyki, wprowadziła widzów w głębie duchową i majestat bożonarodzeniowego święta. Widzowie z zachwytem oklaskiwali kunszt artystów z Pomorza. Na zakończenie, nie zabrakło wspólnych śpiewów z publicznością.

Brunon Ceszke

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246420449314653121]

 

 

 

4

Wybierz interesujący układ