Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Spotkanie z dyrektorami

W dniu 21 stycznia 2016 r. odbyło się spotkanie informacyjne Wójta Gminy Puck z Dyrektorami Szkół oraz niepublicznych Przedszkoli z terenu Gminy Puck. W spotkaniu ponadto uczestniczyli przedstawiciele Rady Gminy Puck, pracownicy Urzędu oraz nauczycielskich związków zawodowych.

Wójt Gminy Puck przedstawił zebranym założenia gminy w zakresie oświaty na rok 2016:

  • jak kształtują się finanse gminy na zadania oświatowe,
  • plan prac inwestycyjnych oraz remontowych budynków szkolnych,
  • jakie zmiany w zarządzaniu gminną oświatą wprowadziła zmiana ustawy o systemie oświaty w zakresie wychowania przedszkolnego i obowiązku szkolnego od nowego roku szkolnego 2016-2017.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246421680216199457]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content