• Gmina
  • Mieszkańcy
  • Kwartały Sztuki w gminie Puck Koncert kolęd i pastorałek? Anna Asmus i jej przyjaciele?

Kwartały Sztuki w gminie Puck Koncert kolęd i pastorałek? Anna Asmus i jej przyjaciele?

Trwający jeszcze okres bożonarodzeniowy jest znakomitą okazją do spotkań artystycznych. Sala Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie znowu była zapełniona publicznością. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck ? w ramach cyklicznych spotkań z profesjonalnymi artystami tak zwanych Kwartałach Sztuki ? zorganizował koncert ?Polskie Kolędy i Pastorałki?. Obecnych powitał główny organizator imprezy Jan Dettlaff ? dyrektor OKSiT. Na tutejszej scenie, przy choince, pojawiła się znakomita wokalistka, rodem z Żelistrzewa, Anna Asmus (sopran). Wraz ze swoimi przyjaciółmi: Edytą Łuczkowską ?Swat (mezzosopran), Piotrem Swatem (skrzypce) i Eleną Aleksiejuk (fortepian) poprzez piękno śpiewu i muzyki, wprowadziła widzów w głębie duchową i majestat bożonarodzeniowego święta. Widzowie z zachwytem oklaskiwali kunszt artystów z Pomorza. Na zakończenie, nie zabrakło wspólnych śpiewów z publicznością.

Brunon Ceszke

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246420449314653121]

 

 

 

4

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

plakat POmorskie z Ukrainą
Skip to content