Liga Skata Sportowego Ziemi Puckiej

Adam Baran oraz ZKP Wejherowo zwyciężają w Darzlubiu!

18 stycznia 2014 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Darzlubiu odbył się piąty turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2014/2015. W turnieju wzięło udział 54 zawodników (1 kobieta) z 14 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Adama Baran (LZS Starzyno) przed Przemysławem Lezner (Kłos II Werblinia) oraz Pawłem Kreft (ZKP Wejherowo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna ZKP Wejherowo grająca w składzie: Paweł Kreft, Jerzy Szreder, Mieczysław Bryła oraz Władysław Szreder przed drużyną z Jastrzębiej Góry oraz ekipą z Władysławowa. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej piątego turnieju: 

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Baran Adam LZS Starzyno
2. Lezner Przemysław Kłos II Werblinia
3. Kreft Paweł ZKP Wejherowo
4. Pawlicki Andrzej Władysławowo
5. Semmerling Bogdan Darzlubie
6. Wittbrodt Stefan Jastrzębia Góra
7. Ceszke Zygmunt Jastrzębia Góra
8. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo
9. Kohnke Henryk Władysławowo
10. Brzozowski Adam Brzozaki Mechowo
11. Dettlaff Wacław Jastrzębia Góra
12. Bekisz Zdzisław Darzlubie
13. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo
14. Radtke Piotr Kłos Werblinia
15. Gafka Andrzej Manhattan Puck

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej piątego turnieju:

Lp. Drużyna
1. ZKP Wejherowo
2. Jastrzębia Góra
3. Władysławowo
4. LZS Starzyno
5. Darzlubie
6. Sami Swoi Rumia
7. Mrzezino
8. Manhattan Puck
9. Kłos II Werblinia
10. Brzozaki Mechowo

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej pięciu turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
2. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo
3. Kohnke Henryk Władysławowo
4. Dominik Władysław Mrzezino
5. Szczypior Stefan Mrzezino
6. Rohde Zbigniew Manhattan Puck
7. Pawlicki Andrzej Władysławowo
8. Rambiert Florian Sokół Strzelno
9. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo
10. Semmerling Bogdan Darzlubie
11. Wittbrodt Stefan Jastrzębia Góra
12. Ceszke Zygmunt Jastrzębia Góra
13. Stodolny Piotr Sokół Strzelno
14. Bekisz Zdzisław Darzlubie
15. Bresiński Stanisław LZS Starzyno

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po pięciu turniejach:

Lp. Drużyna
1. Sami Swoi Rumia
2. ZKP Wejherowo
3. Mrzezino
4. Darzlubie
5. Władysławowo
6. Manhattan Puck
7. Jastrzębia Góra
8. Dragon Gdynia
9. Sokół Strzelno
10. LZS Starzyno

 

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

Następny turniej odbędzie się dnia 1 lutego (niedziela) 2014 r. o godz. 14:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie.

info: Henryk Radtke

DSC08992

zwycięzca turnieju Adama Baran (LZS Starzyno)

Categories: Darzlubie,Sport