Mieroszyno – Dzień Babci i Dziadka

W czwartek 21 stycznia w szkole Podstawowej im.Augustyna Necla w Mieroszynie odbyła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie klas 0- III przygotowali program artystyczny pod hasłem „Małe Talenty”. Zarówno zaproszeni goście – ukochani dziadkowie, jak i cała społeczność szkolna bawili się znakomicie, każdy znalazł coś dla siebie. Dziewczynki i chłopcy, którzy uczęszczają na zajęcia taneczne „Mambo”, pod kierunkiem swojej nauczycielki tańca zatańczyli walca angielskiego oraz kilka tańców latynoamerykańskich. Z kolei wszyscy uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowali specjalne występy – każdy mógł zaprezentować swój talent. Karnawałowe rytmy przedstawili wychowankowie z klasy I a. Były też bardzo nastrojowe utwory w wykonaniu dzieci z klasy I b i zerówki oraz kilka piosenek z lat 60-tych i 70-tych zaprezentowanych przez uczniów z klas II i III oraz członków koła tanecznego. Wszystkie popisy sceniczne oceniało szanowne jury w składzie: „babcia Józia” – Martynka Mudlaff z kl. II, „babcia Stasia” – Julka Oppor z kl. II i „dziadek Franek” – Damian Elend z kl. III. Sędziowie głosowali za pomocą specjalnych tabliczek – oczywiście zawsze na „TAK”. Uroczystość jak co roku zgromadziła wielu szanownych gości, nie przeszkodziła nawet iście zimowa aura za oknem. Warto nadmienić, że o poczęstunek dla babć i dziadków jak zawsze zadbali niezawodni rodzice.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6243701585257128593]

Wybierz interesujący układ