Mikołajkowy Turniej Badmintona w Helu

6 grudnia 2014 w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Helu odbył się Otwarty Mikołajkowy Turniej Badmintona dla Kobiet o tytuł MISTRZYNI HELU 2014 w grze pojedynczej. Do turnieju przystąpiły zawodniczki z Helu i Żelistrzewa, które osobiście przywitał Święty Mikołaj częstując słodkim upominkiem.Równorzędnie na trzech kortach rozegrano wiele trzysetowych spotkań. Od samego początku triumfowała Edyta Selke z Żelistrzewa wygrywając wszystkie swoje mecze w grupie. Drugą faworytką w grupie okazała się Urszula Piktel, która w półfinale musiała uznać wyższość rywalki Joanny Gusta także z Żelistrzewa.

Na duże słowa uznania zasługuje Katarzyna Flaga z Helu która dostarczyła niesamowitych emocji i ducha walki zajmując w konsekwencji III miejsce w turnieju.

Podczas turnieju panowała miła i świąteczna atmosfera. Gościem specjalnym imprezy był oczywiście Święty Mikołaj, który wraz z kibicami zagrzewał zawodniczki do walki.

Zwyciężczynie pierwszych miejsc otrzymali wyjątkowe puchary, medale oraz dyplomy a także możliwość rozegrania spotkania ze Świętym Mikołajem.

Zdobywcy drugich i trzecich miejsc – medale i dyplomy.

Klasyfikacja turnieju i foto na www.oksitpuck.pl

Wybierz interesujący układ