Gnieżdzewo i Mrzezino zamknięcie przejazdu kolejowego

1. Autobusy linii 656 w dniach 12 – 23 marca pojadą objazdem z pominięciem Mrzezina

Autobusy linii 656 oraz Kolejowej Komunikacji Zastępczej na odcinku trasy od przystanku Smolno, Szkoła do przystanku Połchowo I w obu kierunkach pojadą objazdem (drogą-skrót Mrzezino – Połchowo). Zawiesza się w ww. terminie obsługę przystanków Smolno Wybudowanie, Mrzezino Wybudowanie, Mrzezino, Mrzezino Cmentarz.

2. Przystanek Mrzezino PKP przeniesiony zostanie przed przejazd kolejowy na drogę Mrzezino – Połchowo.

Utrudnienia na liniach 650 i 652 w dniach 12 – 28 marca

Przystanek „Gnieżdżewo” dla autobusów w kierunku Władysławowa i Jastrzębiej Góry zostanie przeniesiony na przeciwną stronę jezdni. Autobusy w Gnieżdżewie nawrócą pętlą uliczną Ks. Bp. Dominika – Rajską – Wyzwolenia.

Wykonawcą robót torowych jest firma Salcef S.A.

Przepraszamy za utrudnienia.

Wybierz interesujący układ