Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Informacja z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

Informacja z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

Rolnicy wypalający trawy powinni mieć świadomość, nie tylko o grożącej im odpowiedzialności karnej za wypalanie nieużytków, ale również o stratach w środowisku jakie tym postępowaniem czynią. Kto jak kto, ale rolnicy chyba powinni być najbardziej wrażliwi na kwestię funkcjonowania środowiska.

plakat1_PALNIK czad

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content