Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Gnieżdzewo i Mrzezino zamknięcie przejazdu kolejowego

1. Autobusy linii 656 w dniach 12 – 23 marca pojadą objazdem z pominięciem Mrzezina

Autobusy linii 656 oraz Kolejowej Komunikacji Zastępczej na odcinku trasy od przystanku Smolno, Szkoła do przystanku Połchowo I w obu kierunkach pojadą objazdem (drogą-skrót Mrzezino – Połchowo). Zawiesza się w ww. terminie obsługę przystanków Smolno Wybudowanie, Mrzezino Wybudowanie, Mrzezino, Mrzezino Cmentarz.

2. Przystanek Mrzezino PKP przeniesiony zostanie przed przejazd kolejowy na drogę Mrzezino – Połchowo.

Utrudnienia na liniach 650 i 652 w dniach 12 – 28 marca

Przystanek ?Gnieżdżewo? dla autobusów w kierunku Władysławowa i Jastrzębiej Góry zostanie przeniesiony na przeciwną stronę jezdni. Autobusy w Gnieżdżewie nawrócą pętlą uliczną Ks. Bp. Dominika – Rajską – Wyzwolenia.

Wykonawcą robót torowych jest firma Salcef S.A.

Przepraszamy za utrudnienia.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content