Podejmuję nowe wyzwania – idę do pracy

Projekt „Podejmuję nowe wyzwania – idę do pracy” współfinansowany ze środków EFS w ramach PO KL to nie tylko warsztaty i szkolenia. W ramach realizacji projektu „Podejmuję nowe wyzwania – idę do pracy” współfinansowanego ze środków EFS w ramach PO KL, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku zorganizował dla uczestników wycieczkę integracyjno – edukacyjną do Szymbarku.

W ramach wycieczki uczestnicy wzięli udział w tradycyjnym wypieku chleba, obejrzeli atrakcje dostępne w Centrum Edukacji i Promocji Regionu oraz poszerzyli wiedzę z zakresu równości płci. Wspólny wyjazd miał również wpływ na zwiększenie integracji grupy osób uczestniczących w projekcie. Pomimo chłodnej pogody humory wszystkim dopisywały.

Categories: GOPS,Urząd