Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Postęp prac przy budowie Osady Łowców Fok w Rzucewie.

Postęp prac przy budowie Osady Łowców Fok w Rzucewie.

25 kwietnia 2012 roku Wójt Gminy Puck podpisał umowę na dofinansowanie zadania pt. „Park Kulturowy Osada Łowców Fok w Rzucewie”. Wysokość otrzymanego dofinansowania to 1 mln zł. Inwestycja ta zostanie zrealizowana do czerwca 2013 roku.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content