Podejmuję nowe wyzwania ? idę do pracy

Projekt ?Podejmuję nowe wyzwania ? idę do pracy? współfinansowany ze środków EFS w ramach PO KL to nie tylko warsztaty i szkolenia. W ramach realizacji projektu ?Podejmuję nowe wyzwania ? idę do pracy? współfinansowanego ze środków EFS w ramach PO KL, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku zorganizował dla uczestników wycieczkę integracyjno ? edukacyjną do Szymbarku.

W ramach wycieczki uczestnicy wzięli udział w tradycyjnym wypieku chleba, obejrzeli atrakcje dostępne w Centrum Edukacji i Promocji Regionu oraz poszerzyli wiedzę z zakresu równości płci. Wspólny wyjazd miał również wpływ na zwiększenie integracji grupy osób uczestniczących w projekcie. Pomimo chłodnej pogody humory wszystkim dopisywały.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content