Pucka Liga Baśki – Leśniewo 07.03.2015r.

Wojciech Jędrzejak, Maria Dominik i Kłos Werblinia najlepsi w 14. turnieju w Leśniewie!

7 marca 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie odbył się czternasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2014/2015. W turnieju wzięła udział liczba 133 zawodników w tym 4 kobiety z 26 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Wojciecha Jędrzejaka (Bałtyk Władysławowo) przed Janem Lancem (Brzozaki Mechowo) oraz Romanem Otrombke (LZS Sokół Strzelno). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia grająca w składzie: Kazimierz Kwidziński, Juliusz Dominik, Henryk Radtke, Maria Dominik, Marcin Piontke oraz Leszek Mielewczyk przed drużyną LZS Sokół Strzelno oraz ekipą Strzecha Starzyno. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Maria Dominik (Kłos Werblinia), która zajęła siedemdziesiąte trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Dziesięciu najlepszych zawodników, trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety oraz trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Ponadto z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie obecne na zawodach zostały uhonorowane słodkimi poczęstunkami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 14 turnieju:

l.p. Nazwisko i Imię Drużyna
1. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo
2. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
3. Otrombke Roman LZS Sokół Strzelno
4. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
5. Semmerling Bogdan Darzlubie
6. Goyka Antoni Emeryci Mrzezino
7. Brzozowski Adam Brzozaki Mechowo
8. Dominik Juliusz Kłos Werblinia
9. Jamrus Jan Białogóra
10. Kowalewski Kazimierz OSP Łebcz
11. Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo
12. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
13. Labudda Kazimierz Strzecha Starzyno
14. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
15. Szopa Henryk LZS Sokół Strzelno

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej 14 turnieju:

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Kłos Werblinia 55,5 364
2. LZS Sokół Strzelno 53,0 289
3. Strzecha Starzyno 52,5 382
4. Brzozaki Mechowo 51,0 386
5. Dragon Gdynia 51,0 280
6. Bałtyk Władysławowo 49,5 223
7. Białogóra 47,5 303
8. Szpela I Władysławowo 47,5 186
9. Darzlubie 46,0 181
10. Pianka Gdynia 45,0 78

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 14 turniejach

l.p. Nazwisko i Imię Drużyna Duże punkty Punkty stolikowe
1. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo 190,0 736
2. Koziróg Ryszard Gran Krokowa 184,0 935
3. Kreft Kazimierz Pianka Gdynia 171,0 669
4. Poerling Hubert Białogóra 161,5 749
5. Drzeżdżon Zbigniew Karo Starzyno 161,5 723
6. Liecau Roman Gran Krokowa 161,0 496
7. Brzozowski Adam Brzozaki Mechowo 161,0 411
8. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo 159,5 596
9. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 153,0 529
10. Palczykowski Jerzy Remus Żelistrzewo 152,5 776
11. Kaźmierczak Mariusz Gran Krokowa 151,5 429
12. Semmerling Bogdan Darzlubie 149,5 367
13. Duzowski Bolesław Pianka Gdynia 149,0 178
14. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo 148,5 430
15. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo 147,5 379

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 14 turniejach

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Brzozaki Mechowo 738,0 3699
2. Gran Krokowa 719,5 3211
3. Dragon Gdynia 693,5 2796
4. Pianka Gdynia 663,0 2632
5. Białogóra 655,5 2663
6. Remus Żelistrzewo 637,0 2589
7. PKA Gdynia 615,5 2171
8. Kłos Werblinia 611,0 1859
9. Bałtyk Władysławowo 607,0 1637
10. Darzlubie 580,0 1062

 

Następny turniej odbędzie się 21 marca (sobota) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

20150307_202726

najlepszy gracz turnieju Wojciech Jędrzejaka (Bałtyk Władysławowo)

 

DSC09406

najlepsza zawodniczka Maria Dominik (Kłos Werblinia)

 

20150307_202926

najlepsza drużyna turnieju Kłos Werblinia

 

Categories: Leśniewo,Sport