Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Mistrzostwa Polski Amatorów w Badmintonie

Dnia 15 marca br. w Szczecinie odbędą się Mistrzostwa Polski Amatorów w Badmintonie, w których wystartują reprezentanci Żelistrzewa.

Skład Żelistrzewa na mistrzostwa:

SELKE            EDYTA

ASIA               GUSTA

BASIA            KONKOL

WOJTEK        SELKE

SŁAWEK        GUSTA

ADAM           KONKOL

DAMIAN       DERC

RADOSŁAW  RATHNAU

DSCN0801

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content