Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Ekstremalna Droga Krzyżowa

Ks. Jacek Stryczek – duszpasterz akademicki i duszpasterz ludzi biznesu, a także prezes organizacji charytatywnej pośredniczącej w organizowaniu pomocy dla potrzebujących – znany jest z oryginalnych happeningów ewangelizacyjnych. W Środę Popielcową rozdawał w centrum Krakowa chleb posypany popiołem. Wymyślił też Ekstremalną Drogę Krzyżową z Jastrzębiej Góry  do Helu,

 
drogaex

 

Informacje

Nazwa Hel
Rejon Jastrzębia Góra
Lokalizacja woj. pomorskie
Początek Jastrzębia Góra
Koniec Hel
Przebieg Jastrzębia Góra, Rozewie, Chłapowo, Władysławowo, Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel.
Długość 49 km
Inne utrudnienia Piasek, wiatr

 

ks-wiosnaKs. Jacek WIOSNA Stryczek ? prezes Stowarzyszenia WIOSNA, pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Znany z nowatorskich pomysłów ewangelizacyjnych, PR-owiec, promotor CSR. Ks. Jacek Stryczek od lat wychowuje i uczy mądrze pomagać kolejne pokolenia młodych duchem ludzi. Przez wiele lat był duszpasterzem akademickim w kolegiacie św. Anny w Krakowie. Prowadził również duszpasterstwo dla studentów medycyny z Collegium Medicum. Od 2007 roku ? Duszpasterz Ludzi Biznesu. Obecnie jego wychowankowie kształtują swoją duchowość i rozwijają się pod opieką we Wspólnocie Indywidualności Otwartych.

bnaerextrymala

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content