Rekowo Górne: Dzień Babci i Dziadka w Szkole

Święto Babci i dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły, a organizowana jest przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-III. W tym roku szkolnym uroczystość odbyła się 26 stycznia 2016 roku. Zebranych gości serdecznie powitała pani dyrektor szkoły Beata Mieczkowska, składając życzenia wszystkim babciom oraz dziadkom. Uroczystą akademię rozpoczęły najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, które zaśpiewały piosenki oraz recytowały wierszyki. Po występie zerówki swój talent taneczny oraz aktorski zaprezentowały dzieci z klas I-III. Uczniowie zatańczyli oraz przygotowali krótką inscenizację. Przerywnikiem między wierszami były piosenki, które wzruszyły dziadków, ponieważ melodie przypomniały im dawne lata młodzieńcze. Po odśpiewaniu 100 lat dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane drzewka szczęścia. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek w klasach. Po uroczystości nastąpiła chwila dla fotografa, kiedy to można było wykonać wspólne zdjęcie z babcią i dziadkiem. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Życzymy wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia oraz długich lat życia, a także pociech z wnuków, które dają tyle radości.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246261313782198817]

Wybierz interesujący układ