Ruszają przygotowania do budowy budynku remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzewie

Ruszają przygotowania do budowy budynku remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzewie. Wójt Gminy Puck podkreśla, że to kluczowa i długo wyczekiwana inwestycja w regionie. Podpisana została już umowa na realizację robót budowlanych obiektu. Koszt przedsięwzięcia wynosi 1 300 000 zł. Inwestycja ma zostać ukończona do 20 listopada tego roku, natomiast w połowie grudnia budynek powinien zostać już oddany do użytkowania. Zadowolenia z prowadzonej inwestycji nie kryją przede wszystkim strażacy ze Swarzewa, którzy od lat zabiegali o budowę tego obiektu. W budynku funkcjonować będzie remiza strażacka i pomieszczenia socjalne dla strażaków. To nie jedyna inwestycja w Gminie Puck w tym roku. Trwa już między innymi rozbudowa i przebudowa szkoły z sala gimnastyczną w Łebczu, a w planach jest także przebudowa piętra szkoły w Leśniewie.

Danuta Polec / Kierownik Referatu Inwestycji

Wybierz interesujący układ