Spółka „Swarzewo” zwyciężyła w ogólnopolskim prestiżowym konkursie dla pracodawców

Wyjątkowa i prestiżowa nagroda dla Spółki Wodno-Ściekowej  w „Swarzewie” z powiatu puckiego. Przedsiębiorstwo zwyciężyło w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Docenione zostały standardy warunków pracy bezpieczeństwo i ergonomia. Dziś w Warszawie na Zamku Królewskim odbyła się uroczysta gala i wręczenie nagród.
We wtorek 26 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podsumowująca ogólnopolski etap konkursu. W kategorii pracodawców zatrudniających do 50 pracowników  nagrodzona została spółka Wodno-Ściekowa „Swarzewo”, działająca na terenie gminy Puck. To wyjątkowa i prestiżowa nagroda dla całego przedsiębiorstwa, a także lokalnych samorządów zarządzających spółką. W organach zarządzających Spółką „Swarzewo” zasiadają przedstawiciele: Gminy Puck, Miasta Puck, Gminy-Miasta Jastarnia i Gminy-Miasta Władysławowo.
76727010_536020433797212_2769849925591105536_nThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.