VI turniej Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

Stanisław Kopystecki, Gertruda Wittbrodt i Rekowianie Rekowo Górne najlepsi w 6. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

5 grudnia 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbył się szósty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 126 zawodników w tym 4 kobiety z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Stanisława Kopysteckiego (Białogóra) przed Kazimierzem Jeske (Remus Żelistrzewo) oraz Wojciechem Malon (Rekowianie Rekowo Górne). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Rekowianie Rekowo Górne grająca w składzie: Wojciech Malon, Władysław Darżnik, Andrzej Dawidowski, Andrzej Szlas, Gertruda Lademan oraz Tadeusz Gąsiorowski przed drużyną Białogóra oraz ekipą Dragon Gdynia. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz), która zajęła trzynaste miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 6 turnieju:

l.p. Nazwisko i imię Drużyna
1. Kopystecki Stanisław Białogóra
2. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
3. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo Górne
4. Buja Mieczysław Strzecha Starzyno
5. Darżnik Władysław Rekowianie Rekowo Górne
6. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
7. Treder Zenon Dragon Gdynia
8. Labudda Kazimierz Strzecha Starzyno
9. Dawidowski Andrzej Rekowianie Rekowo Górne
10. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
11. Nowak Andrzej Strzecha Starzyno
12. Manicki Leszek OSP Gnieżdżewo
13. Wittbrodt Gertruda OSP Łebcz
14. Głowienka Jan Darzlubie
15. Dampc Mieczysław Szpela II Władysławowo

Czołówka klasyfikacji drużynowej 6 turnieju:

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Rekowianie Rekowo Górne 60,0 572
2. Białogóra 54,0 297
3. Dragon Gdynia 53,5 420
4. Strzecha Starzyno 52,0 246
5. Pianka Gdynia 46,0 116
6. Remus Żelistrzewo 45,5 17
7. Darzlubie 45,0 204
8. Szpela II Władysławowo 44,0 186
9. OSP Gnieżdżewo 42,5 247
10. Kaszubska Baśka Puck 41,0 46

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po sześciu turniejach:

  1. p.
Nazwisko i imię Drużyna
1. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
2. Radtke Marek Kontra Radoszewo
3. Dawindziak Ryszard Białogóra
4. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
5. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
6. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
7. Kopystecki Stanisław Białogóra
8. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
9. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
10. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo
11. Kromlicki Jan Kontra Radoszewo
12. Dubiński Mariusz Kaszubska Baśka Puck
13. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
14. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
15. Bielecki Piotr Pianka Gdynia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po sześciu turniejach:

  1. p.
Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Pianka Gdynia
3. Walety Bolszewo
4. Białogóra
5. Rekowianie Rekowo Górne
6. Szpela Władysławowo
7. Szpela II Władysławowo
8. Dragon Gdynia
9. Remus Żelistrzewo
10. Kaszubska Baśka Puck

Następny turniej odbędzie się 19 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

1

Zdjęcie przedstawia najlepszą ekipę zawodów Rekowianów Rekowo Górne.

Categories: Sport