W Wielki Piątek w ZUS czynny, ale w ograniczonym zakresie

Szanowni Państwo,

Wielki Piątek, 30 marca będzie dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dniem wolnym od pracy. Dyżur pełnić będzie część pracowników Sal Obsługi Klientów, a także Centrum Obsługi Telefonicznej.

Sytuacja ta spowodowana jest koniecznością odebrania dnia wolnego za Święto Trzech Króli, które przypadło w sobotę.

W tym dniu, pracować będą jedynie osoby, których obecność w pracy jest konieczna ze względu na potrzebę zapewnienia funkcjonowania placówek ZUS w niezbędnym zakresie.

Pracownicy Sal Obsługi Klientów we wszystkich pomorskich placówkach będą pełnić dyżur jak w każdy piątek od godziny 8 do godziny 15. Nasi klienci będą mogli złożyć dokumenty oraz uzyskać część zaświadczeń.

W takich samych godzinach będzie można skorzystać z pomocy pracowników Centrum Obsługi Telefonicznej (22 560 16 00).

Regionalny Rzecznik Prasowy

województwa pomorskiego

Krzysztof Cieszyński

Wybierz interesujący układ