[VIDEO] Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie

W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XVIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Puck. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck i Biura Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. 

W turnieju wzięło udział dwadzieścia  (6 osobowych) reprezentacji z następujących miejscowości: Mieroszyno, Strzelno, Łebcz, Gnieżdżewo, Swarzewo, Władysławowo, Werblinia, Darzlubie,  Leśniewo, Mechowo, Domatowo, Domatówko, Celbowo, Żelistrzewo, Smolno, Mrzezino, Połchowo, Rekowo Górne, Karlikowo i Lisewo.

Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie. Główni sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Krokowej i Wójt Gminy Puck.

Więcej informacji i  komunikat na:

www.oksitpuck.pl

www.24kaszuby.pl

www.tv.polwysep.pl

Wybierz interesujący układ