Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Bal Seniora dla najstarszych mieszkańców Osłonina

 W Sali „u Filipa” odbył się Bal Seniora dla najstarszych mieszkańców Osłonina. Jak co roku odbyło się wiele konkursów i niespodzianek. Były śpiewy i tańce, do których przygrywał  Tadeusz Korthals. Przy kawie i poczęstunku jak zawsze wracały wspomnienia i opowieści naszych seniorów. Punktem wieczoru było zaśpiewanie piosenki  z plasterkiem cytryny w ustach. Za pomoc w organizacji wieczoru  dziękuję gospodarzom sali, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich., Radzie Sołeckiej, Sołtysowi i Elżbiecie Krzebietkie

Animator Kultury w WKK Osłonino Zofia Stankiewicz

wiecej na www.oksitpuck.pl

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content