Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Zamknięcie przejazdu kolejowego – Mrzezino

Zamknięcie przejazdu kolejowego – Mrzezino

W związku z prowadzoną rewitalizacją i modernizacją linii kolejowej nr 213 Reda-Hel, zostanie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Dworcowej w miejscowości Mrzezino.

powiadomienie_25_11_2013

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content