Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [VIDEO] Jubileusz 50-lecia szkoły w Gnieżdżewie

[VIDEO] Jubileusz 50-lecia szkoły w Gnieżdżewie

W dniu 28 listopada 2013 r. w Gnieżdżewie odbyła się uroczystość 50-lecia powstania szkoły podstawowej w Gnieżdżewie.

Są takie chwile, które się pamięta długo i wspomina niejednokrotnie. Takim wielkim, niecodziennym wydarzeniem była uroczystość obchodów 50-lecia budynku Szkoły Podstawowej im. Leona Bizewskiego w Gnieżdżewie. Obchody odbyły się 28 listopada 2013 roku.

>>>Więcej zdjęc <<<
[shashin type=”photo” id=”4027,4028,4037,4034,4043,4044,4052,4048,4083″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content