Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Pobór Krwi Połchowo 30.11.2013

Dnia 30 listopada 2013 roku odbył się ostatni w tym roku pobór krwi zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK z Połchowa. Cała akcja odbyła się w przemiłej atmosferze, chętnych do oddania krwi było 40 osób, z tego większość oddała ten cenny lek, jakim jest krew.

Prezes Klubu Marcin Sikora jest dumny ze Kaszubski Klub HDK jest tak prężny i ma wspaniałych krwiodawców. Kilka nowych osób zapisało się do klubu, przez co klub zrzesza 170 członków, są to krwiodawcy i wolontariusze.  Po oddaniu krwi każdy dodatkowo otrzymał kalendarz ścienny, oraz kalendarzyk z zaznaczonymi datami poborów krwi na 2014r.
[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012108232567686385]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content