Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie

W sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XVIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Puck. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Rady Gminnej KGW w Gminie Puck i Biura Powiatowego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. 

W turnieju wzięło udział dwadzieścia  (6 osobowych) reprezentacji z następujących miejscowości: Mieroszyno, Strzelno, Łebcz, Gnieżdżewo, Swarzewo, Władysławowo, Werblinia, Darzlubie,  Leśniewo, Mechowo, Domatowo, Domatówko, Celbowo, Żelistrzewo, Smolno, Mrzezino, Połchowo, Rekowo Górne, Karlikowo i Lisewo.

Gospodarzem turnieju było Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie. Główni sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Krokowej i Wójt Gminy Puck.

Więcej informacji i  komunikat na:

www.oksitpuck.pl

www.24kaszuby.pl

www.tv.polwysep.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content