ZUS w Pucku zaprasza na bezpłatne szkolenie

Szanowni Państwo,

16 listopada 2017 r. Inspektorat ZUS w Pucku organizuje bezpłatne szkolenie na temat: e-Składka – nowy wymiar rozliczeń.

Szkolenie rozpocznie się o 10.00.

Związane jest ono z wychodzącymi w życie od 1 stycznia 2018 r. zmianami w opłacaniu składek. Przedsiębiorcy otrzymają wówczas jeden, własny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Trzy lub cztery przelewy zastąpi jeden. To oszczędność czasu i niższe koszty obsługi płatności.

Program szkolenia obejmuje: zasady opłacania składek do 31 grudnia 2017 r. i od 1 stycznia 2018 r., informacje o Numerze Rachunku Składkowego, zasady podziału wpłaty na ubezpieczenia i fundusze, zasady rozliczania wpłaty na poszczególne ubezpieczenia oraz fundusze. Zostaną także przestawione korzyści wynikające z wdrożenia tej zmiany.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną: maria.korthals@zus.pl lub pod numerem 58 6745750

Wybierz interesujący układ