ZUS w Pucku zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

W dniu 25.04.2017 r. w Inspektoracie ZUS w Pucku przy ul. Emilii Orzeszkowej 3 odbędzie się bezpłatne szkolenie na temat: Podleganie ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu płatników w przypadków zbiegów tytułu ubezpieczeń.

Szkolenie odbędzie się Sali Szkoleniowej. Początek o godzinie 10.00

W trakcie szkolenie uczestnicy poznają zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, a także rodzaje zbiegów tytułu do ubezpieczeń i sposoby ich rozstrzygania. Eksperci ZUS odpowiedzą także na wszelkie pytania.

Zgłoszenia uczestnictwa można dokonywać telefonicznie pod numerami telefonów: 58 674 57 00 lub 58 674 57 50, mailowo na adresy: joanna.selewska@zus.pl lub lidia.krzyzon@zus.pl, a także osobiście w puckim Inspektoracie ZUS.

Wybierz interesujący układ