10-lecie Rady Gminnej KGW w Pucku ?Przeżyjmy to jeszcze raz??

Dnia 01 marca 2014 roku w godz.16-21 w s ali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyła się uroczystość jubileuszowa 10.rocznicy Rady Gminnej Kół Gospodyń Wiejskich w Pucku. Organizatorami imprezy byli: Rada Gminna KGW, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Biuro Powiatowe Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Pucku. Gospodarzem ? KGW Żelistrzewo.

W uroczystości uczestniczyło około 100 osób. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Piotr Hałuszczak ? Prezes Pomorskiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Anna Pomieczyńska ? Przewodnicząca Rady Wojewódzkiej KGW, Wojciech Dettlaff ? Starosta Pucki, Tadeusz Puszkarczuk ? Wójt Gminy Puck, Jerzy Tkaczyk ? Z-ca Wójta Gminy Puck, Kazimierz Czernicki ? Przewodniczący Rady Gminy Puck, Marek Rintz ? Burmistrz Pucka, Jarosław Białk ? Z-ca Wójta Gminy Puck. Obecne były delegacje KGW Ziemi Puckiej, sponsorzy i media.

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012177419171963233]