Day: 24 marca, 2020

Gmina Puck udzieli pomocy dla Szpitala Puckiego

Gmina Puck udzieli pomocy dla Szpital Pucki. Gmina sfinansuje zakup urzędzenia niezbędnego do podwyższenia bezpieczeństwa w obecnej sytuacji – zmywarki termodezynfekcyjnej. Wójt Gminy Puck zadeklarował również

Porady w Punkcie Pomocy Rodzinie Gminy Puck

W związku z zaistniała sytuacją, specjaliści Punktu Pomocy Rodzinie Gminy Puck, będą udzielać porad telefonicznie, zgodnie z poniższym harmonogramem. Poniedziałek 16:00 ? 19:00 ? konsultacje