Porady w Punkcie Pomocy Rodzinie Gminy Puck

W związku z zaistniała sytuacją, specjaliści Punktu Pomocy Rodzinie Gminy Puck, będą udzielać porad telefonicznie, zgodnie z poniższym harmonogramem.

Poniedziałek

16:00 ? 19:00 ? konsultacje dla osób uzależnionych, współuzależnionych od alkoholu oraz ofiar przemocy w zakresie psychologii – 664 292 694

16:00 ? 18:00 ? konsultacje dla osób uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu oraz ofiar przemocy w zakresie psychiatrii – 502 032 420

Wtorek

14:00 ? 17:00 ? porady prawne dla osób uzależnionych, współuzależnionych od alkoholu oraz ofiar przemocy – 601 132 294

Środa

15:00 ? 19:00 ? konsultacje dla dzieci i młodzieży uzależnionej i współuzależnionej od alkoholu oraz ofiar przemocy – 502 687 550

Sobota (pierwsza i trzecia miesiąca)

13:00 – 17:00 – konsultacje dla osób uzależnionych od środków odurzających  i ich rodzin – 609 458 428

Prosimy, aby dzwonić tylko w wyznaczone dni i godziny.

Kamila Dettlaff – Inspektor ds. alkoholowych