• Edukacja

35. rocznica Sierpnia 1980 roku i powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego SOLIDARNOŚĆ

W dniu 25 września 2015 r. w uroczystościach związanych z obchodami 35. rocznicy Sierpnia 1980 roku i powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego SOLIDARNOŚĆ wzięli udział przedstawiciele Gminy Puck ? Wójt Gminy Puck ? Tadeusz Puszkarczuk, Przewodniczący Rady Gminy Puck ? Anna Pomieczyńska, Zastępca Wójta Gminy Puck ? Jerzy Tkaczyk, Dyerktor ZOPO w Gminie Puck ? Barbara Miłkowska oraz Dyrektorzy Szkół wraz z pocztami sztandarowymi z terenu Gminy.

Odznaką Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność zostali wyróżnieni następujący nauczyciele ze Szkół Gminy:

• Odznakę Złotą otrzymała ? Beata Ziętarska
  • Odznakę Srebrną otrzymały : Urszula Mazjało, Aleksnadra Pawłocka, Maria Palachowska[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6199899736325498497]