Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Kaszubski Klub HDK PCK rozdawał jabłka!

Dnia 30 września br. po raz kolejny Kaszubski Klub HDK PCK rozdawał jabłka.
Dzięki współpracy z wolontariuszami prawie 22 tony jabłek rozeszły się w ciągu dwóch i pół godziny. Jabłka trafiły do szkół w Połchowie, Rekowie Górnym i do placówek kultury działających na terenie gminy. Trafiły również do dzieci objętych pomocą w świetlicach socjoterapeutycznych. Owoce pozyskaliśmy dzięki współpracy z Okręgowym odziałem PCK w Gdańsku. Była to nasza kolejna taka akcja, pierwsza w sezonie jesiennym. mapa hybrydowa Do tej pory na przełomie 2015 roku pozyskaliśmy i rozdysponowaliśmy około 140 ton jabłek.

Marcin Sikora Prezes Kaszubskiego Klubu HDK w Połchowie

1

2

3

4

 

P2470144-1024x576-636x340

 

Dzięki współpracy z Pomorskim Oddziałem Okręgowym PCK w Gdańsku i Kaszubskim Klubem HDK jabłka trafią do zainteresowanych szkół i najuboższych mieszkańców w Gminie Puck. Jabłka będzie można odbierać w placówkach kultury na terenie Gminy Puck dnia 30 września w godzinach popołudniowych.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content