Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • 3xD Konferencja ? Dostrzeż… Dociekaj… Działaj!

3xD Konferencja ? Dostrzeż… Dociekaj… Działaj!

Tematem konferencji jest świat dziecka. Uczestnicy będą rozmawiali o tym, jak zrozumieć świat widziany oczami dziecka oraz w jaki sposób zlokalizować przyczyny destrukcyjnych działań młodych ludzi i co zrobić, by być dla nich wsparciem.

Spotkanie specjalistów będzie szansą na podjęcie wspólnych działań zmierzających do ujednolicenia procedur postępowania w sprawach trudno wychowawczych we wszystkich szkołach powiatu puckiego.

Działanie ?3xD? ma być długofalowym programem działania dla dobra uczniów.

41685495_243711036336319_5710014129310269440_o

C_Users_dom_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_0a6c52a0-23f5-4b3f-9743-b264c587fb4a

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content