Najlepszy absolwent gimnazjum roku szkolnego 2012-2013

W dniu 25 czerwca 2013 r. w Urzędzie Gminy Puck odbyło się podsumowanie gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum roku szkolnego 2012 ? 2013.

W uznaniu całokształtu osiągnięć naukowych, aktywnego udziału w życiu społeczności szkolnej i lokalnej, osiągnięcia najwyższych średnich ocen w Gimnazjach Gminy Puck, nagrody książkowe oraz dyplomy z rąk Wójta Gminy Puck otrzymali:

Z Gimnazjum w Mrzezinie:

1. Małgorzata Styczewska
  2. Hanna Głowienke
  3. Radosław Skierka

Z Gimnazjum w Żelistrzewie:

1. Weronika Pałucka
  2. Magdalena Ćwikała
  3. Paulina Wesserling

Z Gimnazjum w Darzlubiu:

1. Ewelina Ustarbowska
  2. Aleksandra Srok
  3. Marta Lilla

Z Gimnazjum w Starzynie:

1. Joanna Orzeł
  2. Barbara Orzeł
  3. Tomasz Karcz

Do  udziału w wojewódzkim finale konkursu zgłoszono Małgorzatę Styczewską z Gimnazjum w Mrzezinie. Nagrodą specjalną ufundowaną przez Wójta Gminy Puck będzie kurs żeglarski, który się odbędzie w  lipcu br. w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku.

Spotkanie uświetniły występy uczniów z Gimnazjów  Gminy, którzy zajęli czołowe miejsca w Przeglądzie Muzyki Szkolnej Gminy Puck:

Gimnazjum w Mrzezinie ? Hanna Głowienke,

Gimnazjum w Żelistrzewie ? Julia Jaszczur ? Nowicka oraz Paulina Wesserling,

Gimnazjum w Darzlubiu ? Joanna Dopke,

Gimnazjum w Starzynie ? zespół Muzyki Rokowej ? Anna Białk, Anna Niedbała, Paweł Miotke, Wojciech Leczkowski.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012095512567502545]