Nowy sprzęt pożarniczy dla OSP

5 czerwca 2019 r. Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk przekazał jednostkom OSP sprzęt pożarniczy zakupiony ze środków gminnych w wysokości 83.002,00 zł .

Darzlubie: Ubranie specjalne x 2, Buty strażackie x 2, hełm strażacki x 2, rękawice strażackie x 2, kominiarka x 2.

Mechowo: Prądownica Turbo, kurtyna wodna, sito kominowe, motopompa szlamowa, rozdzielacz, agregat prądotwórczy, pulsometr, klucz pedriatyczny, prądownica x 2, wąż ssawny x2.

Łebcz: Smok ssawny pływający, detektor wielogazowy, latarka dohełmowa x 3, latarka szperacz.

Swarzewo: Aparat powietrzny – zestaw, buty gumowe x 2,

Domatowo: Aparat powietrzny ? komplet, myjka do węży, mostek przejazdowy, latarka dohełmowa z uchwytem x 6, wąż tłoczny W 75 x 2, widły x4, szpadel x 4, tłumica gumowa x 3.

Smolno: Aparat powietrzny ? komplet, mostek przejazdowy x 2, wąż tłoczny W 75 x 5.

Gnieżdżewo: Zestaw podpór do stabilizacji pojazdów, Ubranie specjalne x 2, buty strażackie.

Żelistrzewo: Wąż tłoczny W 75 x 8, wąż tłoczny W 52 x 8, szufla x 2, szpadel x 2, widły x 2, siekiera, kask dla pilarza.

Mieroszyno: Hełm strażacki x 6, ubranie specjalne x 4, buty gumowe x 2, wkładka do butów x 5, sygnalizator bezruchu, siekieromłot, rzutka ratownicza.

Połczyno: Ubranie specjalne x 3, buty gumowe x 2, ubranie koszarowe x 4, kominiarka x4, czapka strażacka x 4, radiostacja nasobna cyfrowa, przewoźny radiotelefon cyfrowy.

Starzyno: Ubranie ochronne, hełm strażacki.

Mrzezino: Zestaw podpór ratowniczych.

Werblinia: Latarka dohełmowa x2, wąż tłoczny W 75 x 2, wąż tłoczny W 52 x 4, siodełko wężowe.

Leśniewo: Ubranie specjalne x 4, buty strażackie, rękawice strażackie x 3, kominiarka x 4, klucze sportowe do łączników x2.