Gminne Biuro Spisowe (GBS) informuje, że od 1 września 2020 r. do 30 listopada 2020 r. odbędzie się obowiązkowe badanie statystyczne ? Powszechny Spis Rolny 2020.

Powszechny Spis Rolny 2020 będzie prowadzony przede wszystkim metodą samospisu internetowego, w którym rolnicy mogą sami spisać się przez Internet, za pomocą aplikacji dostępnej od 1 września br. na stronie internetowej pod adresem www.spisrolny.gov.pl

W sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99.

Dla osób nie posiadających dostępu do Internetu, w Urzędzie Gminy w Pucku przy ul. 10 Lutego 29, zostanie bezpłatnie udostępnione stanowisko komputerowe do dokonania samospisu internetowego.

Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy będą chcieli skorzystać z tej możliwości proszeni są o wcześniejszy kontakt z GBS pod numerem telefonu: 58 673-56-27.

Jednocześnie informujemy, że zostaną uwzględnione niezbędne zabezpieczenia wynikające z sytuacji epidemicznej (dezynfekcja stanowiska).

Z rolnikami mogą kontaktować się również rachmistrzowie spisowi ? telefonicznie lub osobiście. Będą oni wyposażeni w identyfikatory ze zdjęciem oraz upoważnienia do realizacji spisu, a ich tożsamość będzie można dodatkowo zweryfikować dzwoniąc pod wyżej wymieniony numer infolinii.