Badanie opinii społecznej w zakresie potrzeb i kierunków rozwoju Gminy Puck

Szanowni Państwo,

W związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Gminy Puck na lata 2021 – 2030 (w skrócie: Strategia) zapraszamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym. Celem ankiety jest zebranie Państwa opinii nt. potrzeb i kierunków rozwoju naszej Gminy. Kwestionariusz ankiety mogą Państwo wypełniać do 31 lipca 2021 roku.

Wnioski z badania zostaną wykorzystane do opracowania projektu Strategii Rozwoju Gminy Puck na lata 2021 – 2030.

Zachęcamy Państwa do włączenia się do tego procesu poprzez wypełnienie w pełni anonimowej ankiety, do której link znajduje się poniżej.

Badanie opinii społecznej w zakresie potrzeb i kierunków rozwoju gminy Puck_28.06