Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Szczepienia mobilne w Gminie Puck- sprawdź jak (łatwo) dostać szczepionkę przeciw Covid-19!

Szczepienia mobilne w Gminie Puck- sprawdź jak (łatwo) dostać szczepionkę przeciw Covid-19!

Chcemy możliwie najbardziej ułatwić Wam dostęp do szczepionek. W całym kraju funkcjonują powszechne i populacyjne punkty szczepień, szczepimy w zakładach pracy, ale też proponujemy mobilne formy szczepień. Sprawdźcie jakie! To opcje dostępne nie tylko dla pacjentów, którzy z uwagi na zły stan zdrowia nie są w stanie dotrzeć na miejsce szczepienia, ale też dla innych chętnych.

gov.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content