Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Ostatni dzień na udział w Loterii Spisowej!

Ostatni dzień na udział w Loterii Spisowej!

Do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań.

Tylko do 7 lipca można wziąć udział w loterii spisowej, w której można wygrać cenne nagrody ? karty przedpłacone o wartości 1000 i 500 zł oraz samochód!

Wystarczy spisać się przez Internet na stronie https://spis.gov.pl, wygenerować kod i zarejestrować go na stronie https://loteria.spis.gov.pl.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content