Zapraszamy na Inaugurację Programu Karty Seniora w Gminie Puck

Już 1 października odbędzie się oficjalna inauguracja programu Karta Seniora w Gminie Puck, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z naszej gminy. Uroczystość odbędzie się o godzinie 11:00 w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie, gdzie nastąpi oficjalne wręczenie Kart Seniora. Na uczestników czeka nie tylko serdeczna atmosfera, ale także słodki poczęstunek oraz artystyczne występy, które umilą wspólnie spędzony czas.

Nie masz transportu?

Żaden problem! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod tym numerem 58 673 56 50  – pomożemy w organizacji dojazdu, aby każdy mógł uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. W razie potrzeby, możesz również zgłosić się do swojego sołtysa, który z przyjemnością udzieli pomocy.

Warto podkreślić, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejsze potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 58 673 56 50. Rezerwując miejsce, masz pewność, że będziesz uczestniczyć w tym ważnym dniu, który oznacza początek nowych możliwości dla seniorów w gminie.

Czym jest Karta Seniora?

To nowa inicjatywa skierowana do mieszkańców w wieku 60+, której głównym celem jest poprawa jakości życia seniorów poprzez oferowanie im zniżek na różne usługi oraz kulturalne i handlowe oferty na terenie Gminy i Miasta Puck. Jednak największym udogodnieniem jest darmowy transport komunikacją PKS Gdynia na terenie całej gminy i miasta Puck. Program ten został stworzony z myślą o ułatwieniu seniorom codziennych obowiązków oraz zapewnieniu im dostępu do atrakcji i wydarzeń w okolicy.

Szczegóły dotyczące programu oraz formularze do pobrania są dostępne na oficjalnej stronie gminy Puck, pod adresem: https://gmina.puck.pl/juz-od-dzis-mozna-skladac-wnioski-o-wydanie-karty-seniora-w-gminie-puck. Już teraz możesz składać wnioski i dołączyć do grona beneficjentów tego programu, który oficjalnie rusza 1 października 2024 roku.

Nie przegap tej okazji, aby korzystać z licznych zniżek i udogodnień, które czekają na wszystkich seniorów w gminie Puck. Czekamy na Wasze zgłoszenia i wspólne świętowanie inauguracji!