Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Akcja poboru krwi

Dnia 05 października 2013r. (sobota) w godz. od 8: 30 do 12;30 odbędzie się Pobór Krwi przy Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie. Honorowy krwiodawca powinien mieć ukończone 18 lat i cieszyć się dobrym zdrowiem, a po oddaniu krwi otrzyma m.in.8 czekolad i zaświadczenia do pracy ? podkreśla Marcin Sikora Prezes Kaszubskiego Klubu Honorowych dawców Krwi w Połchowie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Więcej na www.kaszubskiklubhdk.pl

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content